سروش صحت: سال بعد فیلم می سازم

سروش صحت که بعد از پخش سریال «شمعدونی»

با حواشی نسبتا زیادی دست و پنجه نرم کرد، خبر ساخت جدیدترین سریال خود با نام «لیسانسه ها» را از تابستان گذشته رسانه ای کرد.

کنسرت-شهرام-ناظری-گزارش-تصویری-7

«لیسانسه‌ها» جدیدترین سریال سروش صحت است که خبر ساخته شده آن در تابستان ۹۴ رسانه ای شد. اما با گذشت چندین ماه دیگر خبری از این سریال نبود. سروش صحت در گفت‌و‌گو با آی سینما اطلاعات جدیدی درباره این سریال می‌دهد. او همچنین می‌گوید که اولین فیلم سینمایی خود را سال آینده مقابل دوربین می‌برد.

سروش صحت که بعد از پخش سریال «شمعدونی»  با حواشی نسبتا زیادی دست و پنجه نرم کرد، خبر ساخت جدیدترین سریال خود با نام «لیسانسه ها» را از تابستان گذشته رسانه ای کرد.

اما در طی چند ماه اخیر اخبار ضد و نقیضی درباره ساخته شدن این مجموعه تلویزیونی شنیده می شد به طوری که صحت در اوایل زمستان اعلام کرد که با ساخت «لیسانسه‌ها» می ترسد اشخاصی که دارای مدرک لیسانس هستند به این سریال اعتراض کنند!

حالا صحت درباره وضعیت این سریال به آی سینما می‌گوید: «این سریال همچنان در مرحله نگارش فیلمنامه است و من به همراه ایمان صفا مشغول نوشتن قسمت‌های آخر این سریال هستیم و به زودی مرحله نگارش به پایان می رسد وارد مرحله پیش تولید می شویم.»

سروش صحت که مانند پیمان قاسم خانی کار خود را با نویسندگی آغاز کرد و سپس به بازیگری و کارگردانی رسید، می گوید که سال آینده قصد دارد اولین فیلم سینمایی خود را کارگردانی کند: « بعد از پایان ساخت سریال «لیسانسه‌ها» می خواهم فیلم سینمایی بسازم، اما فعلا درباره موضوع آن تمایل ندارم صحبت کنم.»

صحت ساخت سه سریال «ساختمان پزشکان»، «پژمان» و «شمعدونی» را در کارنامه دارد و «لیسانسه‌ها» چهارمین مجموعه تلویزیونی او در مقام کارگردان است.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهی ارسال نشده است!